Jdi na obsah Jdi na menu
 


Je to pravda?

2. 4. 2007

Kamarádka vyprávěla že odjela z rodiči ke známejm na návštěvu a její ségra zůstala doma. Pozvala si domů kamarády. Když byli unavení tak šli spát. Když usínali tak najednou slyší jak někdy rychle hejbe s dveřmi. všichni vylezli vem a viděli Obrazekhýbající se dveře ale nikdo s nimi nehýbal. A najednou vidí tři bílí prsty jak sjíždí po skleněných dveřích.... Byl to pro ně šok... Další den našli rodiče svoje dítě a její kamarády natlačený na pohovce . Jejich obličej byl uplně bílí. Vyprávěli to rodičům. A ty čáry od těch bílích prstů tam sou dodnes!!!! Tento příběh je skutečný!!! a to myslím vážně!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Natural Ways to Downgrade Blood Press

(ATielpjete, 28. 7. 2018 21:56)

Torsion bras de quelqu'un est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre coeur bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/prix-moyen-cialis-20mg/

Kočka to nebyla!!!

(Lucka, 16. 4. 2017 12:24)

Spala jsem u svý nejlepší kamosky Míši .... spali jsme v obýváku na rozloženém gauči ... za chvilku jsme vypli telku a šli jsme z facebooků .... Jenom jsme si tak povídali o klucích atd.... za chvilku v kuchyni začal být šramot neboli jako kdyby někdo šoural o lino.... Sme si frajerky řekli to je jenom kočka.... Kočka spala vedle nás na gauči !! Měli jsme hlad tak jsme šli pro fazole v konzervě ... rosvítili jsme digestoř a hned jsme se koukli kdo nebo co to mohlo dělat ... nic !!! Potom jsme byly už tak vystrašený že jsme dělali moc ukvapený závěrry.... ´má balkon až dole takže v přízemí a venku šlo slyšet jako kdyby se někdo blížil k balkonu ... Míša Lucko !! slyšíš to a já jo ... a potom ty debile to padaj kaštany je listopad ;)

Zrcadlo

(Lucka, 16. 4. 2017 12:09)

Jsem veliká parádnice a proto chodím často do koupelny k zrcadlu .... bylo 25 Listopadu... šla jsem se upravit a rozčesat vlasy... když jsem chtěla vyndat hřeben ze šuplíku a zase jsem zvedla hlavu k zrcadlu můj odraz na mě začal mrkat a začal se smát ;) byla u toho i moje máma !!!

horor na tabore

(iva, 8. 10. 2007 15:25)

jednou jsem byla na tabore s moji sestrou,a jely jsme jeden vecer noocovat do jednech stanu uprostred lesa,stany byly obrovske,a dvere tm nebyly jen velka dira co se nezavirala,uprostred stanu bylo ohniste a ten den jsme mely hlidku nas stan..vsichni us spaly,holky spaly spolecne s klukama ..a jak jsme tak lezely a udrzovaly ohen uslysely jsme kroky kolem stanu..vsichni jsme se na sebe tiskly,potom jsme sebrali odvahu a sli se mrknout kdo jeste nespi..spaly vsichni!!ten vecer jsme zjistily ze vedouci jesdi spat do tabora a nas tam prez noc nechavaji same..sli jsme znovu ulehnout,ale kroky chodily dal..mely jsme strach..potom jsme slysely vytí vlku..moc jsme se baly,chtelo se mi na zachod ale kadibudka byla v lese a tam jsem odmitala jit tak jsem se vychcala ve stanu pred kamarady!!vsichni jsme z toho vecera mely husi kuzi a rano jsme to vsem vykladali a nikdo nam nechtel uverit...ale i kdyz nekdo neveri ja na ten zazitek nikdy nezapomenu!!us jsou to 4roky a porad mi to lezi v hlave..

Re: horor na tabore

(chcaní, 3. 5. 2011 20:05)

hezký a hustý...husí kůži z toho mám...věřím ti, protože jsi mi to vyprávěla a dokonce jsem byl u toho XD...

Re: horor na tabore

(WoW, 30. 5. 2011 17:16)

Tam tam bych svama v tom stanu chtěl byt musela byt sranda až na ty kroky to bych zas nechtěl JINAK kolik vam bylo let kdyš ste v tom stanu byly? dík za odpověd

Re: horor na tabore

(nemisis, 3. 12. 2011 13:04)

jaj tak vas trochu postrassili nejaky vedouci jak to na taborech byva... to unas kdyz sem bol na tabore tak unas strasil 1 vedouci menoval se lukas a rano ho uy nikdo nenasel a ai po 3 letech se naslo jeho telo zahrabano pod chatou ve ktere sme spali ja michal denis pavel a petr a ete ted ztoho máme strach a vam kolem stanu chodili nejaky bubacci

pláč v lese

(kačík, 6. 2. 2015 14:58)

minulý rok jsme byli na táboře já a kámoši jsme šli do lesíka už jsme byli 500 metrů od tábora a uslyšeli jsme pláč dítěte. Hodně jsme se lekli byl tam stupínek a kámoš zakop v tom běhu a polekání jsme na něj zapoměli když jsme doběhli do tábora říkali jsme to všem ale nikdo nám nevěřil. Pak jsme si na kamoše vzpomněli, šli jsme ho hledat přišli jsme na místo a nebyl tam zbyll tam jenom papír nanom bylo napsáno vy přídu v noci.

Re: horor na tabore

(Vlci, 7. 7. 2016 11:37)

Ty kroky byli asi vlci a proč by ste se do prdele bály vlků???

Re: horor na tabore

(Nikdo, 22. 9. 2016 0:03)

Běžně nám tu běhají vlci.

Tajemný pán

(Kateřina, 4. 2. 2016 14:04)

Jednoho letního dne k večeru mohlo být tak 19:00 hod. jsem odcházela od své nejlepší kamarádky Aničky,byla tma a já jsem měla strach protože jsem šla kolem strašidelného domu který byl ztrouchnivělí,najednou jsem slyšela hlasy tak jsem se otočila ale zamnou nikdo nebyl tak jsem šla dál.Za zatáčkou kousek od mého domu jsem spatřila pána který byl celý v černém neviděla jsem mu však do tváře, zastavila jsem se a lekla se ho, on se pomalu a nejistě blížil ke mě a já se bála až mi vyskakovala husí kůže. pak se objevila parta mladých lidí tak jsem se za nima otočila a jak jsem se otočila zpět tak tajemný pán byl pryč,přišlo mi to divné ale protože jsem neměla čas a spěchala domů neváhala jsem a rozeběhla jsem se.doma jsem o tom s nikím nemluvila a nechala si to pro sebe,od té doby mám pocit že mě někdo pronásleduje.

Re: Tajemný pán

(Lola, 12. 6. 2016 17:16)

V letnich vecerech je v 19:00 jeste videt..

VELICE pravdivý příběh.

(Kóča bič , 26. 2. 2016 19:35)

Jednou jsem přespávala u kamarádky, ona si prdla, střelilo mě to na měsíc, viděla jsem tam Splendármana, potkala Domečka Obamu, koupila si lepidlo a postavila raketoplán z5 na Zem. Čínská zeď mi řekla, že jsem krásná a nakonec jsem uviděla 18 černých prstů.

Re: VELICE pravdivý příběh.

(Stormcaller, 10. 5. 2016 7:14)

xD povedené

O tom,jak jsme se bály.

(Natty, 7. 8. 2015 13:51)

No,byla to Daisy které je asi 10 let dneska..Straší lidí i svým dopisem který byl vyslán z Venezuely.Moc tomu nevěřím,ale je to tak.Jednou jsem totiž spala u kamarádky a byl to šok!! Přišel ji na facebook tenhle dopis.Neuveřila tomu a jak jsme šli spát,začli se hýbat dveře,klika a celá místnost se začala třepat.Otevírali se okna a takový ten duchařský zvuk..Pak jsme slyšeli slova:''ZABIJU TE,ZABIJU TE''..Byl to pro nás velký šok..Nešlo to,tak jsme se zamkly a schovaly jsme se do postele,na sobe jsme mely asi 6 dek a držely jsme se za ruce.Pak přišli rodiče a sami tomu neuverili,ale jak jsme se tak bavili,to bylo asi 2:30 rano,tk se něco mihlo v loznici.Mamka zavolala policii..Policie rekla,ze mame odejit z domu..:O Tak jsme odesli,ale prselo a ja nevidela na cestu,tak jsem se prastila do slloupu,slozila se k zemi a vic si nepamatuju.

daysi

(mm, 8. 10. 2014 18:43)

bojím se ji je ji 7 let a chtěla zabít kamaráda

Re: daysi

(diana, 19. 10. 2014 11:15)

jeto pravda daysi uplne mi projel mráz po zádech

Re: daysi

(diana, 19. 10. 2014 11:44)

nevím jak se dostat na stránky kde se to sakra pomozte mi na počítači mi na naskočilo zabijutě prosím pomozte vir to není volejte policiji prosím pomozte mi

Re: daysi

(simonka, 19. 3. 2015 13:53)

Ja man ten pocit obcas take

rom

(pop, 17. 3. 2015 10:03)

jednou sem šel ze skoly a nekdo name zařve já sem se lkl a uvědomyl sem sy ze mne posral rom


1 | 2 | 3 | 4 | 5

následující »